Чому варто вступати на РТФ?
Якщо запитати наших студентів, кожен з них назве свою причину. Спробуємо виокремити основні.
1. Це дійсно факультет на якому навчають, як стати висококваліфікованим фахівцем. Ніхто не каже, що це буде просто, але якщо у студента/студентки є бажання навчатися, то кожен викладач РТФ докладе максимум зусиль, щоб його/її навчити.
2. Це факультет на якому ідеально поєднанні навчання та дозвілля. При чому дозвілля як правило в тандемі студентів та викладачів. У нас відбувається дуже багато івентів, які організовують студенти (день РТФ, квести, виїзди на базу відпочинку, вечори настільних ігор).
3. Як би це банально не звучало, РТФ – це величезна дружня родина. Навіть після випуску, вас буде тягнути зайти на факультет, поспілкуватися із викладачами, розповісти про свої успіхи, поспілкуватися із студентами та дати їм поради.
4. РТФ – це факультет який весь час розвивається! Саме так, не дивлячись на те, що нам вже 92 роки, на факультеті весь час з’являються нові дисципліни та проєкти. Для того, щоб дати нашим студентам максимально актуальні знання.
5. На РТФ напевно найбільша кількість молодих викладачів, які не просто викладають, а є фахівцями з досвідом роботи у своїй сфері радіотехніки та інженерії.
6. РТФ на 5 місці серед 10 найкращих факультетів України за напрямком «Промисловість» згідно журналу Forbes.
Як ви напевно вже зрозуміли, причин обрати РТФ дійсно дуже багато!
Ким я стану після того, як закінчу РТФ?
Найважливіше питання на яке потрібно дати відповідь при виборі спеціальності та ЗВО для навчання: де, ким і скільки я зароблятиму по закінченню.
Космічна, військова, мобільна, радіотехнічна, радіолокаційна, радіонавігаційна, RF, Embedded галузі невпинно розвиваються. Як наслідок не стоять на місці галузі технічного забезпечення процесів пов’язаних з ними: дизайн, проєктування, конструювання. На сьогодні спеціалістів в даних галузях катастрофічно не вистачає, про що свідчить оплата праці (з 600$ в 2022 році до 2500–3000$), насичення ринку цими спеціалістами не передбачається в найближчі 10 років.
Бакалаврат
Магістратура
Аспірантура
Дуальна освіта = навчання у КПІ ім. Ігоря Сікорського + навчання на робочих місцях на підприємствах, в установах та організаціях.
Мета дуальної освіти: набуття знань і кваліфікації максимально наближених до умов реального виробничого процесу та підвищення якості підготовки кваліфікованих кадрів із урахуванням вимог роботодавців.
УкрОборонПром
КП «НВК Іскра»