Хіміко-технологічний факультет народився разом з Політехнічним інститутом у 1898 році. З перших днів і дотепер факультет завдяки праці на ньому видатних учених належить до найавторитетніших у світовій хімічній науці навчальних закладів. І зараз колектив викладачів і науковців факультету зберігає і продовжує найкращі традиції викладацької майстерності і творчого наукового пошуку.
Факультет готує фахiвцiв з багатьох напрямів теоретичної та прикладної хімії, якi можуть вести дослiдження з тонкого або крупнотонажного синтезу нових органічних i неорганічних сполук різноманітного призначення – вiдлiкiв, iнгiбiторiв корозiї до матерiалiв електронної та космiчної технiки, здатнi розробляти i проектувати новiтнi екологiчно чистi хiмiчнi технології, виробництва каталiзаторiв, реактивiв, коагулянтiв, керамiчних, силiкатних, кремнiйорганiчних, еластомерних, полімерних та багатьох iнших матерiалiв, металiв i захисних покриттiв електрохiмiчної чистоти. Випускники вміють створювати математичні моделі цих процесів i керувати ними за допомогою комп’ютерної техніки, впроваджувати екологічні заходи для захисту довкілля вiд забруднень, вести екологічний аудит.
У ході вивчення хімічних/інженерних/технологічних і спеціальних дисциплін студенти виконують великий об’єм лабораторних робіт, тому випускники ХТФ набувають стійких професіональних навичок щодо проведення хімічного експерименту. Всі студенти беруть участь у науково-дослідній роботі під керівництвом висококваліфікованих пофесорів, доцентів кафедр і провідних учених в науково-дослідних інститутах НАН України.
Бакалаврат
Магістратура
Аспірантура
Дуальна освіта = навчання у КПІ ім. Ігоря Сікорського + навчання на робочих місцях на підприємствах, в установах та організаціях.
Мета дуальної освіти: набуття знань і кваліфікації максимально наближених до умов реального виробничого процесу та підвищення якості підготовки кваліфікованих кадрів із урахуванням вимог роботодавців.
Корисні посилання
Кафедра технології електрохімічних виробництв
Кафедра фізичної хімії
Кафедра технології неорганічних речовин водочищення та загальної хімічної технології
Кафедра органічної хімії та технології органічних речовин
Кафедра хімічної технології композиційних матеріалів
Кафедра хімічної технології кераміки та скла
Кафедра загальної та неорганічної хімії